Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Łatwo i szybko porównaj oferty ubezpieczenia OC lub AC Twojego samochodu. W kilka minut wybierz najtańszą i najkorzystniejszą polisę. Bez wychodzenia z domu i dodatkowych opłat. Skorzystaj również z naszych rankingów, fachowych opracowań i poradników.
Porównaj oferty

Poradniki - ubezpieczenie OC i AC samochodu

Co powinna zawierać umowa kupna-sprzedaży samochodu?

Klasyczny licznik prędkości
Planujesz zakup nowego auta od osoby prywatnej lub z komisu? A może chcesz zmienić model pojazdu na nowszy i zdecydowałeś się sprzedać obecny samochód? Niezależnie od sytuacji konieczne będzie sporządzenie umowy kupna-sprzedaży. Jest to niezbędny dokument do tego, aby podjąć formalne kroki w celu przeniesienia własności ze sprzedającego na kupującego. Sprawdź, co powinien zawierać.

Czytaj więcej

Profil Kandydata na Kierowcę - co to jest?

Kluczyki do samochodu
Marzysz o tym, żeby móc samodzielnie poruszać się po drodze samochodem? A może chcesz poszerzyć swoje kompetencje kierowcy i uzyskać prawo jazdy kategorii A, C lub C+E?

Czytaj więcej

Ochrona zniżek OC - czym jest i jak działa?

Klasyczny licznik prędkości
Koszt ubezpieczenia OC można zmniejszyć dzięki zniżkom przyznawanym przez towarzystwa ubezpieczeniowe. W ten sposób można obniżyć wysokość składki nawet o 60%. Problem w tym, że każda szkoda spowodowana przez kierowcę skutkuje utratą zniżek. Sprawdź czy i w jaki sposób można ustrzec się przed taką sytuacją.

Czytaj więcej

Jak sprawdzić historię samochodu?

Ubezpieczenie AC samochodu
Zakup nowego auta prosto z salonu to ogromna inwestycja, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Nie maleje więc popularność samochodów z rynku wtórnego, zwłaszcza że wśród używanych pojazdów można znaleźć nawet nowoczesne modele w atrakcyjnej cenie.

Czytaj więcej

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8