Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Łatwo i szybko porównaj oferty ubezpieczenia OC lub AC Twojego samochodu. W kilka minut wybierz najtańszą i najkorzystniejszą polisę. Bez wychodzenia z domu i dodatkowych opłat. Skorzystaj również z naszych rankingów, fachowych opracowań i poradników.
Porównaj oferty

Poradniki - ubezpieczenie OC i AC samochodu

Ochrona zniżek OC - czym jest i jak działa?

Klasyczny licznik prędkości
Koszt ubezpieczenia OC można zmniejszyć dzięki zniżkom przyznawanym przez towarzystwa ubezpieczeniowe. W ten sposób można obniżyć wysokość składki nawet o 60%. Problem w tym, że każda szkoda spowodowana przez kierowcę skutkuje utratą zniżek. Sprawdź czy i w jaki sposób można ustrzec się przed taką sytuacją.

Czytaj więcej

Jak sprawdzić historię samochodu?

Ubezpieczenie AC samochodu
Zakup nowego auta prosto z salonu to ogromna inwestycja, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Nie maleje więc popularność samochodów z rynku wtórnego, zwłaszcza że wśród używanych pojazdów można znaleźć nawet nowoczesne modele w atrakcyjnej cenie.

Czytaj więcej

Jak sprawdzić czy samochód jest ubezpieczony?

Kluczyki do samochodu
Brak ważnego OC może skutkować poważnymi karami finansowymi. Dlatego warto dowiedzieć się, w jaki sposób sprawdzić czas trwania umowy ubezpieczeniowej. Pozwoli to uniknąć poważnych konsekwencji, które mogą oznaczać nadmierne obciążenie domowego budżetu.

Czytaj więcej

Jak skutecznie i tanio sfinansować zakup samochodu?

Ubezpieczenie samochodu
Nie wszystkich stać na kupienie samochodu za odłożone środki. Wówczas idealnym pomysłem jest postawienie na kredyt, który pozwala na szybkie stanie się właścicielem danego pojazdu i stopniowe spłacanie rat.

Czytaj więcej

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7