Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Łatwo i szybko porównaj oferty ubezpieczenia OC lub AC Twojego samochodu. W kilka minut wybierz najtańszą i najkorzystniejszą polisę. Bez wychodzenia z domu i dodatkowych opłat. Skorzystaj również z naszych rankingów, fachowych opracowań i poradników.
Porównaj oferty

Bezpieczeństwo

Ochrona podawanych danych.
 
Większość osób niechętnie podaje swoje dane przez Internet. W tym przypadku, im więcej danych podasz, tym lepiej dla Ciebie. I tak musiałbyś przekazać informacje o sobie agentowi ubezpieczeniowemu.
 
Podanie wszystkich informacji o sobie w formularzu zaoszczędzi Twój czas - nie będziesz musiał kontaktować się z agentami, aby przygotowali dla Ciebie oferty ubezpieczeń.
 
Nikt obcy nie zobaczy danych, które wpisujesz.
 
Podczas wypełniania formularza wykorzystujemy połączenia szyfrowanie, a bezpieczeństwo podawanych przez Ciebie danych gwarantuje certyfikat zaufanej instytucji autoryzującej Thawte.
 
Twoje dane są bezpieczne!
 
Twoje dane trafiają do zbioru, który jest zarejestrowany przez Generalnego Inspektora Danych Osobowych - www.giodo.gov.pl, a nasza firma działa zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).
W każdej chwili będziesz mógł poprawić swoje dane lub skasować z naszego rejestru.
 
Twoje dane są w dobrych rękach!
 
Twoje dane zostaną przekazane wyłącznie licencjonowanym agentom ubezpieczeniowym.
Jeżeli masz takie życzenie, Twoje dane trafią tylko do agentów wskazanych przez Ciebie firm ubezpieczeniowych.
 

 
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. jest multiagencją, która działa pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego.Jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod nr: 11166643/A, prowadzonym przez organ nadzoru - Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.
 
Firma posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej zawarte z Towarzystwem Ubezpieczeń Inter Risk S.A. seria A nr 606476.
 
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa