Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Łatwo i szybko porównaj oferty ubezpieczenia OC lub AC Twojego samochodu. W kilka minut wybierz najtańszą i najkorzystniejszą polisę. Bez wychodzenia z domu i dodatkowych opłat. Skorzystaj również z naszych rankingów, fachowych opracowań i poradników.
Porównaj oferty

Poradniki - ubezpieczenie OC i AC samochodu

Homologacja samochodu osobowego – Co to jest? Skąd wsiąść świadectwo?

Klasyczny licznik prędkości
Jeżeli interesujesz się samochodami, to wiesz, że po dokonaniu istotnych zmian w konstrukcji własnego auta potrzebujesz homologacji, by móc nim jeździć. Tak samo dzieje się w przypadku stworzenia zupełnie nowego pojazdu od zera lub z dostępnych części. Czym jest homologacja, jak ją uzyskać i do kogo się zwrócić? W tym artykule rozwiejemy nasuwające się wątpliwości.

Czytaj więcej

Samochód tuningowany, a ubezpieczenie OC i AC

Klasyczny licznik prędkości
Wiele osób decyduje się ulepszyć swoje auto, którego wartość bardzo często dzięki temu znacząco wzrasta. Ubezpieczenie tuningowanego auta więc bardzo często różni się w wielu przypadkach i powinniśmy nie tylko dobrze je dobrać, ale także wiedzieć, co robić w sytuacji ewentualnej szkody i chęci wypłaty odszkodowania. Samochód tuningowany OC często więc ma znaczące różnice.

Czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę przy wyborze AC?

polisa ac
Ubezpieczając samochód, najczęściej kierujemy się ceną i wybieramy najtańszą opcję z możliwych, porównując oferty ubezpieczycieli. Sprawdzamy co zrobić, aby za ubezpieczenie autocasco zapłacić mniej, ale nie stracić nic na jego jakości.

Czytaj więcej

Myślisz o zmianie ubezpieczyciela? Poznaj 70 ofert OC!

myslenie
W dzisiejszych czasach gdy codziennie rosną koszty związane z eksploatacją samochodu przy stagnacji zarobków, niemalże każdego posiadacza interesuje gdzie ubezpieczyć samochód najtaniej. Ponieważ wykupienie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkiem nałożonym przez obowiązujące regulacje prawne, zanim zostanie przedłużona umowa warto przyjrzeć się aktualnym ofertom i dokonać najkorzystniejszego wyboru zgodnego nie tylko z potrzebami, ale również możliwościami finansowymi.

Czytaj więcej

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ostatnia