Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Łatwo i szybko porównaj oferty ubezpieczenia OC lub AC Twojego samochodu. W kilka minut wybierz najtańszą i najkorzystniejszą polisę. Bez wychodzenia z domu i dodatkowych opłat. Skorzystaj również z naszych rankingów, fachowych opracowań i poradników.
Porównaj oferty

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Co zrobić, gdy zdarzy się kolizja lub wypadek?

Każdy wypadek czy kolizja drogowa to bardzo stresująca sytuacja. Co należy w takiej sytuacji robić? Czy zawsze trzeba wzywać policję na miejsce zdarzenia? Kiedy wezwać policję? Jeśli w wyniku wypadku nie było ofiar lub nikt nie poniósł poważanych obrażeń, nie trzeba wzywać policji. Wówczas należy bezpiecznie usunąć pojazdy z drogi, aby nie hamowały ruchu oraz nie stwarzały dodatkowego zagrożenia, a następnie przystąpić do spisywania oświadczenia szkody. Jeśli okoliczności wypadku nie są jasne bądź strony nie mogą dojść do porozumienia, kto jest winnym, bezpieczniej będzie wezwać policję.

Czytaj więcej »

Czy warto kupić ubezpieczenie assistance?

Jesteś przygotowany na niespodzianki, jakie mogą przydarzyć ci się podczas wyjazdu na wakacje, na narty, albo choćby podczas pokonywania codziennej drogi do pracy? Aby mieć dodatkowe zabezpieczenie warto wykupić ubezpieczenie assistance.   Jest to produkt, który niewiele kosztuje, a może być bardzo przydatny. Bardzo często jest on dodawany za darmo, jeżeli klient nabędzie w danym towarzystwie pakiet OC i AC.

Czytaj więcej »

Likwidacja szkody – jak sprawdzić towarzystwo?

Niejednokrotnie posiadacze ubezpieczenia autocasco nie są zadowoleni z wysokości przyznanego przez towarzystwo ubezpieczeniowe odszkodowania. Najczęściej jego wysokość nie wystarcza na pokrycie kosztów naprawy samochodu. Inni skarżą się na zbyt długie przetrzymywanie samochodu w naprawie. Jak zatem uniknąć takich nieprzyjemności? Jak sprawdzić, czy towarzystwo, w którym zamierzamy kupić polisę, jest sprawne w zakresie likwidacji szkód?

Czytaj więcej »

Jak zdobyć zniżki w składkach OC i AC?

Większość osób żyje w przekonaniu, że zniżkę otrzymuje się jedynie za bezszkodową jazdę. Nic bardziej mylnego! Zobacz, za co towarzystwo może obniżyć cenę składki na ubezpieczenie komunikacyjne.

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3