Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Łatwo i szybko porównaj oferty ubezpieczenia OC lub AC Twojego samochodu. W kilka minut wybierz najtańszą i najkorzystniejszą polisę. Bez wychodzenia z domu i dodatkowych opłat. Skorzystaj również z naszych rankingów, fachowych opracowań i poradników.
Porównaj oferty

Poradniki - ubezpieczenie OC i AC samochodu

Sprzedaż samochodu Ukraińcowi - ja powinna się odbyć?

Klasyczny licznik prędkości
Jeżeli oferta sprzedaży twojego samochodu pojawi się Internecie lub na tablicy ogłoszeń, to spodziewaj się, że zainteresowany jego kupnem może być obywatel Ukrainy. Nie ma problemu z tym, aby sprzedać auto obcokrajowcowi, trzeba jednak stosować się do kilku zasad i przepisów. Co zrobić, jeżeli masz ukraińskiego kupca na samochód? Wyjaśniamy!

Czytaj więcej

Rejestracja motocykla z Niemiec - o czym musisz wiedzieć?

PZU
Dwukołowa, mocna maszyna z Niemiec na pewno da ci mnóstwo frajdy. Zanim jednak będziesz w pełni cieszyć się jazdą na wymarzonym motocyklu, czeka cię załatwienie kilku formalności. Jedną z nich jest obowiązek rejestracji pojazdu w polskim urzędzie – w wydziale komunikacji właściwym dla twojego miejsca zamieszkania. Dowiedz się, jak zarejestrować motocykl z Niemiec i jakich dokumentów do tego potrzebujesz.

Czytaj więcej

Pierwszy samochód dla młodego kierowcy - jaki wybrać?

Ubezpieczenie samochodu
Stało się – masz w ręce pachnące świeżością prawo jazdy. Teraz pora na drugi, równie ważny krok. Jest nim kupno pierwszego samochodu, dzięki któremu będziesz doskonalić swoje umiejętności kierowcy. Poświęć jego wyborowi nieco uwagi, aby nie przepłacić, a jednocześnie wybrać auto, które będzie bezawaryjne, bezpieczne i które nie będzie wymagało od ciebie dużego wkładu finansowego. Oto kilka cennych rad dla przyszłych właścicieli samochodów.

Czytaj więcej

Przegląd motocykla - poradnik od A do Z

Kluczyki do samochodu
Twój motocykl może sprawować się bez zarzutu, a jednocześnie mieć małe usterki. Ich wykrycie umożliwia między innymi obowiązkowy przegląd techniczny. To właśnie wtedy mechanik przygląda się dokładnie twojej maszynie i ocenia, czy jazda na niej jest bezpieczna oraz czy jej stan techniczny nie będzie odpowiedzialny za zagrożenie na drodze. Chcesz dowiedzieć się więcej o przeglądzie motocykla? Oto praktyczna wiedza w pigułce!

Czytaj więcej

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ostatnia