Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Łatwo i szybko porównaj oferty ubezpieczenia OC lub AC Twojego samochodu. W kilka minut wybierz najtańszą i najkorzystniejszą polisę. Bez wychodzenia z domu i dodatkowych opłat. Skorzystaj również z naszych rankingów, fachowych opracowań i poradników.
Porównaj oferty

Poradniki - ubezpieczenie OC i AC samochodu

Ochrona zniżek OC - czym jest i jak działa?

Klasyczny licznik prędkości
Koszt ubezpieczenia OC można zmniejszyć dzięki zniżkom przyznawanym przez towarzystwa ubezpieczeniowe. W ten sposób można obniżyć wysokość składki nawet o 60%. Problem w tym, że każda szkoda spowodowana przez kierowcę skutkuje utratą zniżek. Sprawdź czy i w jaki sposób można ustrzec się przed taką sytuacją.

Czytaj więcej

Jak sprawdzić historię samochodu?

Ubezpieczenie AC samochodu
Zakup nowego auta prosto z salonu to ogromna inwestycja, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Nie maleje więc popularność samochodów z rynku wtórnego, zwłaszcza że wśród używanych pojazdów można znaleźć nawet nowoczesne modele w atrakcyjnej cenie.

Czytaj więcej

Jak sprawdzić czy samochód jest ubezpieczony?

Kluczyki do samochodu
Brak ważnego OC może skutkować poważnymi karami finansowymi. Dlatego warto dowiedzieć się, w jaki sposób sprawdzić czas trwania umowy ubezpieczeniowej. Pozwoli to uniknąć poważnych konsekwencji, które mogą oznaczać nadmierne obciążenie domowego budżetu.

Czytaj więcej

1 | 2 | 3 | 4 | 5