Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Łatwo i szybko porównaj oferty ubezpieczenia OC lub AC Twojego samochodu. W kilka minut wybierz najtańszą i najkorzystniejszą polisę. Bez wychodzenia z domu i dodatkowych opłat. Skorzystaj również z naszych rankingów, fachowych opracowań i poradników.
Porównaj oferty

Poradniki - ubezpieczenie OC i AC samochodu

Zniżki w directach - dzięki czemu zapłacisz mniej?

Kilka procent zniżki
Ubezpieczyciele tzw. directowi cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród właścicieli pojazdów. Nic dziwnego – w oczach ubezpieczonych firmy, które umożliwiają zawarcie ubezpieczenia samochodu przez internet albo telefon są niezwykle atrakcyjne. Dzisiaj postaramy się porównać zniżki, które możesz otrzymać w kilku wybranych firmach na polskim rynku. Kolejność oczywiście jak najbardziej jest przypadkowa:)

Czytaj więcej

Analizujemy oferty ubezpieczycieli - na początek OC i AC w Axie

Klasyczny licznik prędkości
Postanowiliśmy przeanalizować, jak prezentują się oferty ubezpieczycieli w zakresie ubezpieczenia samochodu. I w pierwszym rzędzie zdecydowaliśmy się na AXA Direct jako jednego z najpopularniejszych ubezpieczycieli.

Czytaj więcej

5 trików, które pozwolą Ci zaoszczędzić na ubezpieczeniu samochodu

Samochód to skarbonka
Większość kierowców uważa ubezpieczenia samochodu za zbyt duży wydatek. A gdybyśmy powiedzieli, że składkę na OC i AC można znacząco obniżyć? I to jednocześnie – ciesząc się z dobrej polisy, o dopasowanym zakresie ochrony? Poniżej przedstawiamy nasze sugestie, co można zrobić, aby mieć ubezpieczenie samochodu taniej.

Czytaj więcej

Co musisz wiedzieć o OC po kupnie/ sprzedaży samochodu?

Kluczyki do samochodu
Niektórzy kierowcy zapominają, że w momencie transakcji kupna/ sprzedaży samochodu OC wcale nie przepada, ale (jeśli tylko będzie taka wola obu stron transakcji) prawa i obowiązki z jej wynikające mogą trwać do końca okresu ubezpieczeniowego. W dzisiejszym artykule omówimy, co konkretnie dzieje się z ubezpieczeniem OC, gdy samochód zmienia właściciela.

Czytaj więcej

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ostatnia