Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Łatwo i szybko porównaj oferty ubezpieczenia OC lub AC Twojego samochodu. W kilka minut wybierz najtańszą i najkorzystniejszą polisę. Bez wychodzenia z domu i dodatkowych opłat. Skorzystaj również z naszych rankingów, fachowych opracowań i poradników.
Porównaj oferty

Poradniki - ubezpieczenie OC i AC samochodu

Planujesz zakup auta z drugiej ręki? Sprawdź Historia Pojazdu

Klasyczny licznik prędkości
Ma świetną cenę, dobrze się prezentuje, a jego właściciel zachwala je i przekonuje, że jest w świetnym stanie – prawdopodobnie i takie będzie używane auto, które zwróci twoją uwagę. Jeżeli jednak chodzi kwestie techniczne i parametry pojazdu nie musisz nikomu wierzyć na słowo. Informacje o samochodzie z rynku wtórnego, który wpadł ci w oko, są dostępne także online. Jak je znaleźć? Wyjaśniamy.

Czytaj więcej

Podróżujesz kamperem? Ubezpiecz się i przygotuj na każdą sytuację

LibertyDirect
Poczucie wolności i niezależności skutecznie kuszą, dlatego na polskich drogach można coraz częściej zobaczyć prawdziwe domy na kółkach. Niektórzy, chcąc spędzić wakacje w podróży, korzystają z ofert wypożyczalni, a inni inwestują sporo pieniędzy w nowoczesne samochody kempingowe. Właśnie ci drudzy powinni jak najlepiej zadbać o swoje interesy i zabezpieczyć się przed wyruszeniem w drogę. Jakie ubezpieczenie warto mieć, jeżdżąc kamperem? Odpowiadamy.

Czytaj więcej

Ubezpieczenie quada – wszystko, co powinien wiedzieć jego właściciel

PZU
Wreszcie masz swojego wymarzonego quada? Gratulujemy! Ale czy wiesz, że musisz go ubezpieczyć? Taki pojazd podlega zarówno obowiązkowi rejestracji w urzędzie, jak i wykupienia dla niego polisy OC. Mimo że quad jest postrzegany jako pojazd do czysto rekreacyjnej jazdy, to kupując go, nie unikniesz biurokracji. Jak i dlaczego trzeba ubezpieczyć ten wyjątkowy czterokołowiec? Odpowiedź w artykule.

Czytaj więcej

Jazda ukraińskim samochodem w Polsce – jakie ubezpieczenia są wymagane?

Ubezpieczenie samochodu
Ze względu na sytuację polityczną widok ukraińskich aut na drogach nikogo już nie dziwi. Kierowcy, którzy przyjeżdżają do naszego kraju z Ukrainy, muszą nie tylko dostosować się do polskich przepisów ruchu drogowego, ale też wywiązać się z obowiązku ubezpieczenia auta. Co powinien zrobić właściciel ukraińskiego samochodu, aby poruszać się po drogach w pełni z obowiązującymi zasadami? Jakie ubezpieczenie musi wykupić?

Czytaj więcej

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ostatnia