Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Łatwo i szybko porównaj oferty ubezpieczenia OC lub AC Twojego samochodu. W kilka minut wybierz najtańszą i najkorzystniejszą polisę. Bez wychodzenia z domu i dodatkowych opłat. Skorzystaj również z naszych rankingów, fachowych opracowań i poradników.
Porównaj oferty

Poradniki - ubezpieczenie OC i AC samochodu

Kolizja, stłuczka za granicą - co robić?

Ubezpieczenie samochodu
Wyjazd za granicę własnym samochodem, mimo że oznacza poniesienie większych kosztów, daje większą swobodę. To od nas zależy, jak często w trakcie podróży będziemy robić przerwy, czy gdzie będziemy nocować. Jednak jazda do innego kraju swoim samochodem wiąże się także z odpowiednim przygotowaniem.

Czytaj więcej

Ubezpieczenie samochodu sportowego

Klasyczny licznik prędkości
Każdy właściciel pojazdu doskonale wie, jak wiele czynników wpływa na ostateczny koszt polisy OC. Aby możliwie najbardziej zmniejszyć składki, szukamy najlepszych ofert. A przebierać zdecydowanie mamy w czym - na rynku istnieje ogromna ilość towarzystw ubezpieczeniowych, które proponują zachęcające oferty kierowcom. Istnieje jednak grupa kierowców, która powinna dokładniej sprawdzać oferty. Mowa tutaj o właścicielu samochodów sportowych. Przyjęło się, że kierowcy aut sportowych poruszają się niebezpiecznie po drogach. Ale czy rzeczywiście tak jest? Czy posiadanie auta sportowego ma wpływ na wysokość składki OC?

Czytaj więcej

Jak zmienić ubezpieczyciela OC – poradnik

Klasyczny licznik prędkości
Czy zmiana ubezpieczyciela OC jest trudna? Wcale nie! W tym poradniku opiszemy Ci jak to zrobić w kilku prostych krokach. Z pewnością będziesz zadowolony z efektów swojego działania i zobaczysz, że bez problemu zrobisz wszystko w parę chwil!

Czytaj więcej

Ochrona zniżek OC - o czym musisz wiedzieć?

Kluczyki do samochodu
Każdy posiadacz pojazdu, który wykupuje polisę ubezpieczeniową otrzymuje za bezszkodową jazdę – najczęściej to 10 procent po roku ubezpieczenia. Niestety, zniżki mają to do siebie, że bardzo trudno je zdobyć i bardzo łatwo je stracić. W tym tekście wskażemy jak można utracić wypracowane zniżki, czym jest ochrona zniżek OC i co warto o niej wiedzieć?

Czytaj więcej

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ostatnia