Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Łatwo i szybko porównaj oferty ubezpieczenia OC lub AC Twojego samochodu. W kilka minut wybierz najtańszą i najkorzystniejszą polisę. Bez wychodzenia z domu i dodatkowych opłat. Skorzystaj również z naszych rankingów, fachowych opracowań i poradników.
Porównaj oferty

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wypadek drogowy - kiedy powinniśmy wezwać policję?

Wypadek drogowy jest sytuacją bardzo stresującą zarówno dla sprawcy, jak i osób poszkodowanych. Często po zdarzeniu pojawiają się wątpliwości czy policja powinna być wezwana na miejsce zdarzenia. Nie każdy bowiem wie jak powinien zachować się w takiej sytuacji. W jakich przypadkach powinniśmy zatem wezwać policję?

Czytaj więcej »

Różnice między AC i OC?

            Pierwszą zasadniczą różnicą jest to, że ubezpieczenie OC w przeciwieństwie do AC jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Nie posiadanie ubezpieczenia OC samochodu jest zgodnie z polskim prawem karane.

Czytaj więcej »

Pułapki w ubezpieczeniu AC i OC.

Ubezpieczenie AC i OC jak każde inne zawiera w swej umowie często zapisy niekorzystne z punktu widzenia klienta. Skomplikowana i nieczytelna umowa jest często powodem niewypłacenia ubezpieczenia.

Czytaj więcej »

Co powinno być zawarte w oświadczeniu o kolizji?

Uczestnictwo w kolizji drogowej nigdy nie jest zdarzeniem przyjemnym. W zamieszaniu i stresie związanym z tym zdarzeniem, często nie wiemy jak się zachować. Trudno w zamieszaniu jaki związany jest z wypadkiem zachować zimną krew.

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3