Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Łatwo i szybko porównaj oferty ubezpieczenia OC lub AC Twojego samochodu. W kilka minut wybierz najtańszą i najkorzystniejszą polisę. Bez wychodzenia z domu i dodatkowych opłat. Skorzystaj również z naszych rankingów, fachowych opracowań i poradników.
Porównaj oferty

Myślisz o zmianie ubezpieczyciela? Poznaj 70 ofert OC!

myslenie
W dzisiejszych czasach gdy codziennie rosną koszty związane z eksploatacją samochodu przy stagnacji zarobków, niemalże każdego posiadacza interesuje gdzie ubezpieczyć samochód najtaniej. Ponieważ  wykupienie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkiem nałożonym przez obowiązujące regulacje prawne, zanim zostanie przedłużona umowa warto przyjrzeć się aktualnym ofertom i dokonać najkorzystniejszego wyboru zgodnego nie tylko z potrzebami, ale również możliwościami finansowymi.
 

Usługi towarzystw ubezpieczeniowych

 
Gdy jeszcze do niedawna usługi świadczone w zakresie ubezpieczenia komunikacyjnego świadczyło zaledwie kilka firm ubezpieczeniowych to w dzisiejszych czasach można bez problemu znaleźć konkurencyjne warianty polis spośród ponad siedemdziesięciu ofert. Dla zwiększenia dostępności do swoich usług niemalże każde towarzystwo ubezpieczeniowe świadczy usługi drogą online i na swoich firmowych stronach internetowych zamieszcza najaktualniejsze oferty. Dzięki internetowemu rynku usług ubezpieczeniowych nie trzeba już marnować swojego czasu i odwiedzać placówki kolejnych towarzystw, by móc rozeznać się w aktualnej ofercie ubezpieczeniowej.
 

Wykorzystaj kalkulator OC

 
Dla ułatwienia dotarcia i przeanalizowania konkurencyjności cen ubezpieczenia OC warto skorzystać z udostępnionego w sieci internetowej kalkulatora OC. To niezwykle przydatne i cieszące się wśród internautów wciąż rosnącym zainteresowaniem narzędzie w przeciągu przysłowiowej chwili jest w stanie oszacować wysokość składki wybranych ofert ubezpieczeniowych. Wystarczy jedynie wprowadzić wymagane dane dotyczące między innymi marki ubezpieczanego samochodu, czasu posiadania prawa jazdy, czy okresu bezszkodowej jazdy, by na ekranie monitora komputera pojawiały się najkorzystniejsze propozycje z aktualnej, liczącej ponad siedemdziesiąt pozycji oferty.
 
 
 
Warto mieć świadomość, że kiedy dotychczasowa polisa stanowiła w momencie zawierania z ubezpieczycielem konkurencyjną ofertę to dziś może okazać się, że warto skorzystać z usług innego towarzystwa ubezpieczeniowego, które proponuje korzystniejsze dla posiadacza samochodu warunki.

Powrót do listy poradników