Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Łatwo i szybko porównaj oferty ubezpieczenia OC lub AC Twojego samochodu. W kilka minut wybierz najtańszą i najkorzystniejszą polisę. Bez wychodzenia z domu i dodatkowych opłat. Skorzystaj również z naszych rankingów, fachowych opracowań i poradników.
Porównaj oferty

Dlaczego warto ubezpieczyć samochód online?

Ubezpieczenie samochodu to standardowy coroczny wydatek każdego kierowcy. Wybór atrakcyjnej oferty oraz podpisanie umowy trwa zazwyczaj sporo czasu.
Ubezpieczenie samochodu to standardowy coroczny wydatek każdego kierowcy. Wybór atrakcyjnej oferty oraz podpisanie umowy trwa zazwyczaj sporo czasu. Obecnie, gdy czasu brakuje nam najbardziej nie warto go tracić na rzeczy, które można załatwić szybciej. Ubezpieczenia online to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Nie ruszając się z domu można załatwić wszystkie formalności.

Wysyłając zapytanie do agencji, która współpracuje z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi dostaniemy najkorzystniejszą ofertę spośród wielu firm. Takie samodzielne porównanie ofert różnych firm byłoby bardzo czasochłonne. Co do wiarogodności pośredników internetowych warto zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie oraz certyfikatami jakie posiada dana firma.

Atutem ubezpieczenia zawartego przez Internet jest więc:
  • oszczędność czasu,
  • oszczędność pieniędzy,
  • konkurencyjna cena,
  • bezpieczeństwo.
Aby kupić tanie OC musimy mieć pogląd na oferty różnych firm ubezpieczających. Taką możliwość daje właśnie wykup polisy online, gdyż na stronach agencji dostępny jest kalkulator ubezpieczenia OC.

« Powrót do listy FAQ